KISLÉTA SC – Megye III. osztály Nyírség csoport 5. forduló
2017-09-12
KISLÉTA SC – Megye III. osztály Nyírség csoport 6. forduló
2017-09-20

2017/2018. évi Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei asztalitenisz csapatbajnokság


Kisorsolták a 2017/2018. évi Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei asztalitenisz csapatbajnokság mérkőzéseit:

1. forduló

Ajak SE- NYVSC - Eissmann SC
Ajak, Hajnal út. 11. Általános Iskola
2017-09-24 10:00:00

Apagy SE IV. - KSE Nyírtét
Apagy, Béke u.2.
2017-09-22 18:00:00

Fehérgyarmati VSE II. - Kék SE
Fehérgyarmat, Május 14 tér 33.
2017-09-24 10:00:00

Kisléta ASE - Nyírbátori ASE II.
Kisléta, Kállói u. 6-8. Általános Iskola
2017-09-24 10:00:00

Trió Maxi-ATC Nyíregyháza II. - Nyírpazony SE
Nyíregyháza, Kert köz. 6. Benczúr Gy. Általános Iskola
2017-09-23 11:00:00

2. forduló

Kék SE - Apagy SE IV.
Kék, Rákóczi u. 2. Általános Iskola
2017-10-01 10:00:00

Kisléta ASE - NYVSC - Eissmann SC
Kisléta, Kállói u. 6-8. Általános Iskola
2017-10-01 10:00:00

KSE Nyírtét - Ajak SE
Nyírtét, Szabadság út Általános Iskola
2017-10-01 10:00:00

Nyírbátori ASE II. - Trió Maxi-ATC Nyíregyháza II.
Nyírbátor, Édesanyák útja 7. Győrfi Tibor Edzésközpont
2017-10-01 10:00:00

Nyírpazony SE - Fehérgyarmati VSE II.
Nyírpazony, Vasvári Pál. u. 32.
2017-09-30 10:00:00

3. forduló

Ajak SE - Kék SE
Ajak, Hajnal út. 11. Általános Iskola
2017-10-08 10:00:00

Apagy SE IV. - Nyírpazony SE
Apagy, Béke u.2.
2017-10-06 18:00:00

Fehérgyarmati VSE II. - Nyírbátori ASE II.
Fehérgyarmat, Május 14 tér 33.
2017-10-08 10:00:00

NYVSC - Eissmann SC - KSE Nyírtét
Nyíregyháza, Kert köz 6. Benczúr Gyula Iskola
2017-10-08 09:00:00

Trió Maxi - ATC Nyíregyháza II. - Kisléta ASE
Nyíregyháza, Kert köz. 6. Benczúr Gy. Általános Iskola
2017-10-08 10:00:00

4. forduló

Kék SE - KSE Nyírtét
Kék, Rákóczi u. 2. Általános Iskola
2017-10-15 10:00:00

Kisléta ASE - Fehérgyarmati VSE II.
Kisléta, Kállói u. 6-8. Általános Iskola
2017-10-15 10:00:00

Nyírbátori ASE II. - Apagy SE IV.
Nyírbátor, Édesanyák útja 7. Győrfi Tibor Edzésközpont
2017-10-15 10:00:00

Nyírpazony SE - Ajak SE
Nyírpazony, Vasvári Pál. u. 32.
2017-10-14 10:00:00

Trió Maxi-ATC Nyíregyháza II. - NYVSC - Eissmann SC
Nyíregyháza, Kert köz. 6. Benczúr Gy. Általános Iskola
2017-10-14 10:00:00

5. forduló

Ajak SE - Nyírbátori ASE II.
Ajak, Hajnal út. 11. Általános Iskola
2017-10-22 10:00:00

Apagy SE IV. - Kisléta ASE
Apagy, Béke u.2.
2017-10-20 18:00:00

KSE Nyírtét - Nyírpazony SE
Nyírtét, Szabadság út Általános Iskola
2017-10-22 10:00:00

NYVSC - Eissmann SC - Kék SE
Nyíregyháza, Kert köz 6. Benczúr Gyula Iskola
2017-10-22 09:00:00

Trió Maxi-ATC Nyíregyháza II. - Fehérgyarmati VSE II.
Nyíregyháza, Kert köz. 6. Benczúr Gy. Általános Iskola
2017-10-21 11:00:00

6. forduló

Kisléta ASE - Ajak SE
Kisléta, Kállói u. 6-8. Általános Iskola
2017-10-29 10:00:00

Nyírbátori ASE II. - KSE Nyírtét
Nyírbátor, Édesanyák útja 7. Győrfi Tibor Edzésközpont
2017-10-29 10:00:00

Nyírpazony SE - Kék SE
Nyírpazony, Vasvári Pál u. 32.
2017-10-28 10:00:00

NYVSC - Eissmann SC - Fehérgyarmati VSE II.
Nyíregyháza, Kert köz 6. Benczúr Gyula Iskola
2017-10-29 09:00:00

Trió Maxi-ATC Nyíregyháza II. - Apagy SE IV.
Nyíregyháza, Kert köz. 6. Benczúr Gy. Általános Iskola
2017-10-29 10:00:00

7. forduló

Ajak SE - Trió Maxi-ATC Nyíregyháza II.
Ajak, Hajnal út. 11. Általános Iskola
2017-11-12 10:00:00

Apagy SE IV. - Fehérgyarmati VSE II.
Apagy, Béke u.2.
2017-11-10 18:00:00

Kék SE - Nyírbátori ASE II.
Kék, Rákóczi u. 2. Általános Iskola
2017-11-12 10:00:00

KSE Nyírtét - Kisléta ASE
Nyírtét, Szabadság út Általános Iskola
2017-11-12 10:00:00

NYVSC - Eissmann SC - Nyírpazony SE
Nyíregyháza, Kert köz 6. Benczúr Gyula Iskola
2017-11-12 09:00:00

8. forduló

Apagy SE IV. - NYVSC - Eissmann SC
Apagy, Béke u.2., 2017-11-17 18:00:00

Fehérgyarmati VSE II. - Ajak SE
Fehérgyarmat, Május 14 tér 33.
2017-11-19 10:00:00

Kisléta ASE - Kék SE
Kisléta, Kállói u. 6-8. Általános Iskola
2017-11-19 10:00:00

Nyírpazony SE - Nyírbátori ASE II.
Nyírpazony, Vasvári Pál. u. 32.
2017-11-18 10:00:00

Trió Maxi-ATC Nyíregyháza II. - KSE Nyírtét
Nyíregyháza, Kert köz. 6. Benczúr Gy. Általános Iskola
2017-11-18 11:00:00

9. forduló

Apagy SE IV. - Ajak SE
Apagy, Béke u.2.
2017-11-24 18:00:00

Kék SE - Trió Maxi-ATC Nyíregyháza II.
Kék, Rákóczi u. 2. Általános Iskola
2017-11-26 10:00:00

KSE Nyírtét - Fehérgyarmati VSE II.
Nyírtét, Szabadság út Általános Iskola
2017-11-26 10:00:00

Nyírbátori ASE II. - NYVSC - Eissmann SC
Nyírbátor, Édesanyák útja 7. Győrfi Tibor Edzésközpont
2017-11-26 10:00:00

Nyírpazony SE - Kisléta ASE
Nyírpazony, Vasvári Pál. u. 32.
2017-11-25 10:00:00

10. forduló

Kék SE - Fehérgyarmati VSE II.
Kék. Rákóczi u. 2. Ált.iskola
2018-02-11 10:00:00

KSE Nyírtét - Apagy SE IV.
Nyírtét, Szabadság út Ált.iskola
2018-02-04 10:00:00

Nyírbátori ASE II. - Kisléta ASE
Nyírbátor. Édesanyák útja 7. Győrfi Tibor Edzésközpont
2018-02-11 10:00:00

Nyírpazony SE - Trió Maxi-ATC Nyíregyháza II.
Nyírpazony. Vasvári Pál. u. 32.
2018-02-10 10:00:00

NYVSC - Eissmann SC - Ajak SE
Nyiregyháza. Kert köz 6. Benczúr Gyula isk.
2018-02-11 10:00:00

11. forduló

Ajak SE - KSE Nyírtét
Ajak. Hajnal út. 11. Ált.iskola
2018-02-18 10:00:00

Apagy SE IV. - Kék SE
4553.Apagy. Béke u.2.
2018-02-16 18:00:00

Fehérgyarmati VSE II. - Nyírpazony SE
Fehérgyarmat Május 14 tér 33.
2018-02-18 10:00:00

NYVSC - Eissmann SC - Kisléta ASE
Nyíregyháza Kert köz 6. Benczúr Gyula Iskola
2018-02-18 10:00:00

Trió Maxi-ATC Nyíregyháza II. - Nyírbátori ASE II.
Nyíregyháza Kert köz. 6. Benczúr Gy. Általános iskola
2018-02-17 11:00:00

12. forduló

Kék SE - Ajak SE
5 : 13
Kék Rákóczi u. 2. Általános iskola
2018-02-25 10:00:00

Kisléta ASE - Trió Maxi-ATC Nyíregyháza II.
11 : 7
Kisléta, Kállói út 6-8. Általános iskola
2018-02-22 18:00:00

KSE Nyírtét - NYVSC - Eissmann SC
13 : 5
Nyírtét, Szabadság út Ált.iskola
2018-02-22 18:00:00

Nyírbátori ASE II. - Fehérgyarmati VSE II.
12 : 6
Nyírbátor, Édesanyák útja 7. Győrfi Tibor Edzésközpont
2018-02-25 10:00:00

Nyírpazony SE - Apagy SE IV.
6 : 12
Nyírpazony Vasvári Pál. u. 32.
2018-02-25 10:00:00

13. forduló

Ajak SE - Nyírpazony SE
Ajak Hajnal út 11. Általános iskola
2018-03-04 10:00:00

Apagy SE IV. - Nyírbátori ASE II.
4553 Apagy, Béke u.2.
2018-03-02 18:00:00

Fehérgyarmati VSE II. - Kisléta ASE
Fehérgyarmat Május 14 tér 33.
2018-03-04 10:00:00

KSE Nyírtét - Kék SE
Nyírtét, Szabadság út Általános iskola
2018-03-04 10:00:00

NYVSC - Eissmann SC - Trió Maxi-ATC Nyíregyháza II.
Nyíregyháza Kert köz 6. Benczúr Gyula Iskola
2018-03-04 10:00:00

14. forduló

Fehérgyarmati VSE II. - Trió Maxi-ATC Nyíregyháza II.
Fehérgyarmat Május 14. tér 33.
2018-03-11 10:00:00

Kék SE - NYVSC - Eissmann SC
Kék Rákóczi u. 2. Általános iskola
2018-03-11 10:00:00

Kisléta ASE - Apagy SE IV.
Kisléta Kállói út 6-8. Általános iskola
2018-03-11 10:00:00

Nyírbátori ASE II. - Ajak SE
Nyírbátor Édesanyák útja 7. Győrfi Tibor Edzésközpont
2018-03-11 10:00:00

Nyírpazony SE - KSE Nyírtét
Nyírpazony Vasvári Pál. u. 32.
2018-03-10 10:00:00

15. forduló

Ajak SE - Kisléta ASE
Ajak Hajnal út 11. Általános iskola
2018-03-18 10:00:00

Apagy SE IV. - Trió Maxi-ATC Nyíregyháza II.
4553 Apagy Béke u. 2.
2018-03-18 10:00:00

Fehérgyarmati VSE II. - NYVSC - Eissmann SC
Fehérgyarmat Május 14 tér 33.
2018-03-18 10:00:00

Kék SE - Nyírpazony SE
Kék Rákóczi u. 2. Általános iskola
2018-03-18 10:00:00

KSE Nyírtét - Nyírbátori ASE II.
Nyírtét, Szabadság út, Általános iskola
2018-03-18 10:00:00

16. forduló

Fehérgyarmati VSE II. - Apagy SE IV.
Fehérgyarmat Május 14 tér 33.
2018-03-25 10:00:00

Kisléta ASE - KSE Nyírtét
Kisléta, Kállói út 6-8. Általános iskola
2018-03-25 10:00:00

Nyírbátori ASE II. - Kék SE
Nyírbátor Édesanyák útja 7. Győrfi Tibor Edzésközpont
2018-03-25 10:00:00

Nyírpazony SE - NYVSC - Eissmann SC
Nyírpazony Vasvári Pál u. 32.
2018-03-24 10:00:00

Trió Maxi-ATC Nyíregyháza II. - Ajak SE
Nyíregyháza Kert köz. 6. Benczúr Gy. Általános iskola
2018-03-24 11:00:00

17. forduló

Ajak SE - Fehérgyarmati VSE II.
Ajak Hajnal út 11. Általános iskola
2018-04-15 10:00:00

Kék SE - Kisléta ASE
Kék Rákóczi u. 2. Általános iskola
2018-04-15 10:00:00

KSE Nyírtét - Trió Maxi-ATC Nyíregyháza II.
Nyírtét, Szabadság út Általános iskola
2018-04-15 10:00:00

Nyírbátori ASE II. - Nyírpazony SE
Nyírbátor Édesanyák útja 7. Győrfi Tibor Edzésközpont
2018-04-15 10:00:00

NYVSC - Eissmann SC - Apagy SE IV.
Nyíregyháza Kert köz 6. Benczúr Gyula Iskola
2018-04-15 10:00:00

18. forduló

Ajak SE - Apagy SE IV.
Ajak Hajnal út 11. Általános iskola
2018-04-22 10:00:00

Fehérgyarmati VSE II. - KSE Nyírtét
Fehérgyarmat Május 14 tér 33.
2018-04-22 10:00:00

Kisléta ASE - Nyírpazony SE
Kisléta. Kállói út 6-8. Általános iskola
2018-04-22 10:00:00

NYVSC - Eissmann SC - Nyírbátori ASE II.
Nyíregyháza Kert köz 6. Benczúr Gyula Iskola
2018-04-22 10:00:00

Trió Maxi-ATC Nyíregyháza II. - Kék SE
Nyíregyháza Kert köz. 6. Benczúr Gy.Általános iskola
2018-04-21 11:00:00